banner

Sanktuarium MBNP – ogłoszenia parafialne

1. W poniedziałek wypada Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Msze św. o godz. 6,30; 9,00 i 18,00. Jest to Dzień Świętości Życia. Po każdej mszy św. przyjęcie do duchowej adopcji dziecka poczętego.

2. W środę o 17.30 Godzinki Nowenna do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy i msza św.
Po mszy św. spotkanie Kręgu Biblijnego.

3. Na rozmowę duszpasterską zapraszam rodziców i dzieci klas III; z Branicy i Niewęgłosza w środę, z Zabiela w czwartek. Każdego dnia od godz. 16.30.

4. Wczoraj w katedrze siedleckiej zakończono Diecezjalną Szkołę Lektora. Z naszej parafii wzięło w niej udział 12 osób. Biskup Kazimierz pobłogosławił i posłał z misją do czytania Słowa Bożego w swoich parafiach. W czwartek po mszy św. wieczorowej w sali konferencyjnej spotkanie lektorów świeckich. Zapraszamy też nowe osoby. Wyczerpujących wyjaśnień udziela ks. Michał.

5. W piątek wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja od godz. 15.00. Droga Krzyżowa o 17.00 i 20.00. W sobotę o 12.00 Droga Krzyżowa z udziałem dzieci. Gorzkie Żale w niedzielę po sumie i o 17.30.

6. W sobotę o godzinie 9.30 próba scholi dziecięcej. Na tym spotkaniu dzieci otrzymają formularze zgłoszeniowe na wycieczkę.

7. Na sobotnią Drogę Krzyżową zapraszamy kandydatów do Sakramentu Bierzmowania. Po niej obowiązkowe spotkanie. Należy zabrać ze sobą indeks. Jest to ostatnie spotkanie przed egzaminem, który odbędzie się 1 kwietnia oraz Nowenny przed przyjęciem bierzmowania.

8. „Przypatrzcie się powołaniu Waszemu!” pod tym hasłem 6 kwietnia – w sobotę, o godzinie 10.00 rozpocznie się w Sanktuarium spotkanie młodzieży Rejonu Radzyńskiego w ramach Światowych Dni Młodzieży przed Niedzielą Palmową. W programie modlitwa, projekcja filmu, warsztaty tematyczne, konferencja zaproszonego gościa, Eucharystia i agapa. Zapraszamy młodych naszej parafii. Szczegóły u ks. Grzegorza.

9. Dziękujemy za ofiary złożone na zorganizowanie ołtarza Wielkiego Czwartku i Grobu Pańskiego. Ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego prosimy składać w zakrystii i kancelarii.

10. Ksiądz proboszcz z parafii Opatrzności Bożej w Parczewie informuje o Drodze Krzyżowej odprawianej w terenie w dniu 5 kwietnia. Długość trasy wynosi 43 km. Zainteresowanych odsyłamy do gabloty przed kościołem.

11. Dzisiaj w przedsionku kościoła można nabyć baranki z czekolady na stół śniadania rezurekcyjnego. Wyceniono je na 5 zł. Dochód jest wsparciem dzieł, które prowadzi diecezjalna Caritas.

12. W tym tygodniu spowiadamy na rekolekcjach w parafii Ulan, Turów, Gąsiory i Wola Osowińska. Prosimy o modlitwę.

Parafia św. Anny – ogłoszenia parafialne

NASTĘPNY ARTYKUŁ »

Dodatkowa Droga Krzyżowa

Skomentuj