banner

Sanktuarium MBNP – ogłoszenia parafialne

1. Spotkanie dzieci przed I Komunią i ich rodziców w poniedziałek o 16:30. W sobotę 25 maja
w sali konferencyjnej egzamin przed I Komunią. Dzieci i rodziców serdecznie zapraszamy.

2. W środę o godz. 17:30 Godzinki, Nowenna do Matki Boskiej N. Pomocy i msza św.

3. W środę we mszy św. o 18,00 swoje przygotowanie do sakramentu Bierzmowania rozpoczną uczniowie klas 7 Szkoły Podstawowej. Uroczyście złożą oni deklaracje kandydatów do bierzmowania a ich rodzice zawierzą swoje dzieci Matce Najświętszej. Po mszy św. spotkanie kandydatów, rozdanie indeksów i katechizmów. Zapraszamy uczniów klas 7 i ich rodziców. Uczniowie klas 6 swoje przygotowanie do sakramentu bierzmowania rozpoczną we wrześniu.

4. W piątek wystawienie Najświętszego sakramentu i adoracja od godz. 15:00.

3. Próba scholi dziecięcej w sobotę o godzinie 9:30

6. Rozwiązanie konkursu plastycznego „Pan Jezus w Ewangelii” nastąpi w najbliższą niedzielę
we mszy św. o 10:30.

7. Nabożeństwa „Poświęcenia Pól”:
Dzisiaj: Zabiele i Sitno – godz. 15:00
Za tydzień: Adamki – godz. 15:00;– Zaródki – 16:00, Biała – godz. 17:00

8. IV Diecezjalna Pielgrzymka Kobiet do Pratulina odbędzie się w niedzielę, 26 maja. Gorąco zachęcamy do pokoleniowego udziału w tej inicjatywie: matki wraz córkami, babcie z ich wnuczkami.

9. Ksiądz proboszcz parafii Trójcy Świętej informuje, że w ostatni piątek i sobotę maja (24 – 25 maja) odbędzie się Piesza Pielgrzymka do Leśnej Podlaskiej w intencji Trzeźwości Narodu. Wyruszy w piątek sprzed kościoła Trójcy Świętej w po mszy św. o godz. 6:30. Powrót w sobotę około godz. 21.00. Zapisy zakrystii kościoła Trójcy i pod numerem telefonu 666 559 140.

11. Zapraszamy na kolejną Wieczornicę ku czci Świętego Jana Pawła II pod hasłem „Wstańcie, chodźmy”! Rozpocznie się o godz. 19:00 w dolnym kościele. W bieżącym roku w sposób szczególny wspominamy 99 rocznicę urodzin Karola Wojtyły, 40 rocznicę pierwszej pielgrzymki do Ojczyzny i 20 rocznicę pobytu Jana Pawła II w Siedlcach. Każdy z obecnych będzie mógł nie tylko wysłuchać pięknego montażu słowno muzycznego ale i spróbować papieskich kremówek. Zapraszamy. Godz. 19:00.

12. Siostry Franciszkanki od Cierpiących zapraszają na rekolekcje. Więcej znajdziemy w gablocie.

Parafia św. Anny – ogłoszenia parafialne

NASTĘPNY ARTYKUŁ »

Konkurs fotograficzny „Tradycje w parafii Św. Trójcy”

Skomentuj