banner

Z parafii Św. Trójcy

Od dzisiaj rozpoczynamy w naszej parafii Apele Jasnogórskie. Początek o godz. 20.30. Będziemy duchowo łączyć się z pielgrzymami zdążającymi na Jasną Górę. Można przynosić napisane intencje modlitwy i składać do przygotowanego koszyczka na stoliku pod chórem. Zapraszamy dzieci, młodzież i wszystkich dorosłych. Zapraszamy wszystkich, którzy podjęli duchowe pielgrzymowanie.

1.Dzisiaj adoracja Najświętszego Sakramentu, z racji Pierwszej Niedzieli Miesiąca, od godz. 16.30.

2. Jutro mamy Święto Przemienienia Pańskiego. Msze św. w naszym kościele o godz. 6.30, 9.00, 11.00 i 18.00.

3. Przeżywamy miesiąc trzeźwości. Dostrzegamy ludzi uzależnionych od alkoholu i dotkniętych innymi uzależnieniami. Dla osób uzależnionych od alkoholu skuteczną pomocą są grupy Anonimowych Alkoholików. W naszym mieście i przy naszej parafii są takie grupy i każdy, kto chce skorzystać z ich wsparcia, nie ma problemu, by taką grupę znaleźć. Zachęcamy do korzystania. Zachęcamy też do podejmowania abstynencji osobiście lub przez wpis do naszej księgi parafialnej

4. We wspomnienie św. Krzysztofa i w niedzielę na zakup pojazdów dla misjonarzy zebrano 1024 zł. Serdecznie dziękujemy.

5. W imieniu ks. Arkadiusza, przewodnika Grupy 15 A i pielgrzymów dziękujemy za wszelkie ofiary złożone na potrzeby pielgrzymki.

6. Organizowany będzie wyjazd dla pielgrzymów duchowych na wejście grupy 15 A na Jasną Górę.

7. Wzorem lat ubiegłych, będziemy też organizować pielgrzymkę do Leśnej Podlaskiej dla Kółek Żywego Różańca w dniu 25 sierpnia. Więcej informacji za tydzień

8. Zapraszamy na różaniec za zmarłych polecanych w wypominkach/ w zwykłe dni o godz. 17.30 a w niedzielę i święta o 16.30/.

Z parafii Św. Anny

NASTĘPNY ARTYKUŁ »

Z sanktuarium MBNP

Skomentuj