banner

Z parafii Św. Trójcy

Dzisiejsza niedziela w naszej parafii to dzień modlitwy i pamięci o Wyższym Seminarium Duchownym naszej diecezji. Ks. dr. Jackowi Golbiakowi, profesorowi Seminarium, dziękujemy za wygłoszone słowo Boże, a alumnowi za obecność i dar wspólnej modlitwy. Dziękujemy za ofiary złożone na tacę. Po Mszy św. można będzie nabyć kalendarze seminaryjne.

1. Dzisiaj na Mszę św. o godz. 15.00 zapraszamy kandydatów do Sakramentu Bierzmowania i ich rodziców. Po Mszy św. będzie spotkanie. Natomiast na Mszę św. o godz. 17.00 zapraszamy Apostolat Matki Bożej Pielgrzymującej. Również po Eucharystii będzie spotkanie. Apostolat za tydzień uda się do Siedlanowa na Mszę św. o godz. 9.00.

2. Dziękujemy za modlitwę wypominkową w minionym tygodniu i zapraszamy w tym tygodniu w następującym porządku:

– poniedziałek /19.11.2018/ – Sitno, Niewęgłosz, Lichty, Stasinów i ul. Sitkowskiego
– wtorek /20.11.2018/ – Biała, Żabików
– środa /21.11.2018/ – Ustrzesz, Zabiele i ul. Zabielska
– czwartek /22.11.2018/ – Branica Radzyńska, Branica Suchowolska, Paszki Małe i Paszki Duże
– piątek /23.11.2018/ – ul. Spółdzielcza, Norwida, Korczaka, Przesmyckiego, Nadrzeczna, Zbulitów
– sobota /24.11.2018/ – ul. Jagiellońska, Wisznicka i Wyszyńskiego
– niedziela /25.11.2018/ – pozostałe ulice spoza parafii

3. W czwartek obchodzimy wspomnienie św. Cecylii, patronki muzyki kościelnej. Z tej racji, ale w piątek, będziemy modlić się za wszystkich, którzy w naszej parafii troszczą się o śpiew i muzykę kościelną. Na Mszę św. o godz. 18.00, w piątek, zapraszamy Chór Parafialny, Scholę Młodzieżową, Scholę Dziecięcą oraz Zespół Pielgrzymkowy. Po Mszy św. będzie spotkanie dla wszystkich na sali na wikariacie.

4. Za tydzień ofiary składane na tacę będą przeznaczone na Caritas naszej diecezji.

5. Za tydzień, w ostatnią niedzielę roku liturgicznego, oddajemy cześć Jezusowi Chrystusowi Królowi Wszechświata. Jest to równocześnie patronalne święto Akcji Katolickiej.

6. Pan organista w tym tygodniu uda się z opłatkami w następujące miejsca: Brzostówiec, Radowiec, Lendzinek I, Lendzinek II, ul. Pomiarowa, Płudzińska, Międzyrzecka, Nadwitnie, Powstańców Styczniowych.

Z parafii Św. Anny

NASTĘPNY ARTYKUŁ »

Z sanktuarium MBNP

Skomentuj