W niedzielę 22 listopada w hali radzyńskiego LO, rozegrano kolejne mecze amatorskiej ligi siatkówki MOSiR. Po raz pierwszy w tym sezonie kibice mogli zobaczyć w akcji zawodników Banku Spółdzielczego Łuków i Białki, która debiutuje w rozgrywkach I ligi.
2015-11-26 08:00:21