Wyruszamy dwoma samochodami. Nasz pierwszy cel podróży - to Białka Parczewska i spacer po okolicznych lasach. Można pełną piersią odetchnąć od codzienności. Spotykamy stadko oswojonych dzików, gdzieś w tle majaczą sarny. Tuż przy leśnych ścieżkach, którymi wędrujemy znajdujemy grzyby.
2015-10-18 10:13:44