Jak informuje nas p. Ewa Grodzka, dyrektor I LO: Była to niezwykle dostojna uroczystość, w bardzo podniosłej atmosferze, dodająca skrzydeł i wzmacniająca poczucie dumy narodowej. Uczniowie pokazali nietuzinkowy talent, grali na instrumentach, śpiewali i recytowali po mistrzowsku.
2015-11-18 08:00:35