24 listopada w sali widowiskowo - kinowej Radzyńskiego Ośrodka Kultury odbyło się uroczyste podsumowanie autorskiego projektu "Zdrowy styl życia to mój styl życia", który był realizowany w Gimnazjum Nr 2 od marca do listopada 2015 roku.
2015-11-28 09:00:59