Dzisiaj o godzinie 14.00, w sali konferencyjnej UM, miała miejsce konferencja prasowa dotycząca zbliżających się Światowych Dni Młodzieży, które będą miały miejsce w dniach 20-31 lipca 2016 r. W konferencji uczestniczyli ks. Mariusz Baran - rejonowy koordynator ŚDM w rejonie obejmującym dekanat radzyński i komarowski, wiceburmistrz Tomasz Stephan oraz Joanna Jastrzębska i Ewa Zalewska ze sztabu organizacyjnego ŚDM.
2015-10-08 19:37:35