Druga część relacji z wyjazdu uczniów, nauczycieli i dyrekcji Gimnazjum nr 1 im. Orląt Lwowskich do Dęblina i Warszawy. Przedstawiciele szkoły uczestniczyli w uroczystej Mszy świętej w Katedrze Polowej Wojska Polskiego pw. Najświętszej Maryi Panny w Warszawie.
2015-11-13 12:00:16