Sprawujący liturgię, proboszcz parafii św. Trójcy, ks. Andrzej Kieliszek powiedział : chcemy dziś modlić się w intencji Ojczyzny. Obchodzimy dziś kolejną rocznicę początku stanu wojennego. Przywołujemy także ten ogólnopolski zryw wolnościowy, jakim była "Solidarność".Chcemy otoczyć naszą modlitwą ofiary stanu wojennego, osoby represjonowane, które wciąż nie otrzymały zadośćuczynienia.
2015-12-14 08:00:45