W związku ze zbliżającym się dniem Wszystkich Świętych działacze radzyńskiego ONRu odwiedzili groby bohaterów poległych z okupantem hitlerowskim i sowieckim. Zapalili znicze na mogiłach poległych w kampanii wrześniowej oraz pomordowanych w więzieniu UB/Gestapo. WIECZNA CHWAŁA ZMARŁYM, HAŃBA ICH MORDERCOM!
2015-10-30 18:36:12