17. 10. 2015 r. czwórka młodych utalentowanych pływaków z MULKS "Technik - Orion" przy ZSP im. Jana Pawła II w Radzyniu Podlaskim wzięła udział w I eliminacjach ogólnopolskich zawodów pływackich 2015/2016.
Zdjęcie 1 z 9
Zdjęcie 2 z 9
Zdjęcie 3 z 9
Zdjęcie 4 z 9
Zdjęcie 5 z 9
Zdjęcie 6 z 9
Zdjęcie 7 z 9
Zdjęcie 8 z 9
Zdjęcie 9 z 9