Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Pawła II, to najnowocześniejsza szkoła w powiecie radzyńskim. Potwierdza to trafny kierunek rozwoju szkoły obrany przez panią dyrektor dr Grażynę Dzidę, inicjatorkę i twórczynię projektów unijnych. Dzięki realizacji tych projektów, szkoła posiada doskonałą bazę dydaktyczną i zaplecze do kształcenia zawodowego, co potwierdzają ogólnopolskie sukcesy uczniów.
2015-12-21 07:30:19