Jak informuje nas pani Mariola Frączek: "Od kilku lat organizujemy w naszej szkole akcję "Pomocnicy Świętego Mikołaja". Akcja polega na tym, że przez tydzień uczniowie gromadzą pluszaki (tegoroczny zbiór to 149), książki (18), gry planszowe i puzzle (29) oraz inne zabawki. Wszystkie rzeczy są używane, ale w bardzo dobrym stanie. Umownie twierdzimy, że "zostały odebrane niegrzecznym dzieciom, które się nimi nieodpowiednio zajmowały" i zostaną przekazane tym, którzy są najbardziej troskliwi.
2015-12-09 08:00:54