12 grudnia 2015 roku miała miejsce bardzo ważna uroczystość dla środowiska harcerzy i instruktorów naszego miasta. Społeczny Komitet Fundacji Sztandaru na czele z panem Jerzym Woźniakiem przekazał harcerzom sztandar ufundowany przez przyjaciół i wychowanków hm. Mieczysława Stagrowskiego oraz sympatyków szczepu.
2015-12-16 22:56:33