Minister Tadeusz Sławecki : To uroczystość rodzinna, skupiająca tych, którzy pracowali w murach szkoły, pracują i będą pracować w przyszłości. Nauczyciele i uczniowie tworzą całość, wspólnie pracują dla dobra szkoły. Widać tą pracę ciągłą - jest to coś, co wyróżnia tą placówkę.Dziękował za współpracę swojemu mentorowi - Tadeuszowi Tchórzewskiemu i pani wizytator - Eugenii Sak/
2015-10-15 21:30:51