To ważne wydarzenie w życiu szkoły zaszczycił swoją obecnością Wójt Gminy Radzyń Podlaski, Wiesław Mazurek. Po powitaniu zaproszonych gości, rodziców i dzieci przez panią wychowawczynię klasy I Wiolettę Korycińską i pana dyrektora Andrzeja Prokopiuka odbyło się przedstawienie w wykonaniu "pierwszaków".
2015-11-05 08:00:34