Wczoraj o godzinie 16.00, w pałacu Potockich, miała miejsce konferencja pt. "Obudź się Polsko" z udziałem posłanki PiS - prof. Krystyny Pawłowicz.
Zdjęcie 1 z 11
Zdjęcie 2 z 11
Zdjęcie 3 z 11
Zdjęcie 4 z 11
Zdjęcie 5 z 11
Zdjęcie 6 z 11
Zdjęcie 7 z 11
Zdjęcie 8 z 11
Zdjęcie 9 z 11
Zdjęcie 10 z 11
Zdjęcie 11 z 11