Wczoraj o godzinie 18.00, w Galerii "Oranżeria", miał miejsce wernisaż wystawy prac Waldemara Kędzierskiego - emerytowanego nauczyciela ze Stoczka Łukowskiego, który z wielobarwnego szkła tworzy przepiękne prace m.in. witraże do okien i drzwi, anioły, kwiaty oraz lampy i kinkiety Tiffaniego.
2015-10-10 10:44:37