W Finale Konkursu Sztuki Kulinarnej ,,KUCHNIA POLSKA W TRADYCJI ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA 2015" organizowanym przez Centrum Kulinarne Doram w Warszawie Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Pawła II w Radzyniu Podlaskim reprezentowała Paulina Zdziennicka oraz Bartłomiej Lubczuk.
2015-12-12 08:00:42