Wczoraj w południe na ścieżce rowerowej od strony ulicy Leśnej, pojawili się uczniowie I Liceum Ogólnokształcącego wyposażeni w łopaty i sadzonki drzew. Stało się tak za sprawą akcji radzyńskiego liceum podjętej we współpracy z Urzędem Miasta: MOJEMU MIASTU - Posadzę drzewo.
2015-10-29 07:00:33