Czasopismo i portal gastronomiczny "Mistrz Branży" organizuje plebiscyt "Receptury Świąteczne 2015 r.", do którego zakwalifikowali się uczniowie klas gastronomicznych Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Pawła II w Radzyniu Podlaskim.
2015-11-26 09:00:09