Od samego rana gościł w szkole św. Mikołaj, który podczas lekcji rozdawał prezenty dzieciom z klas I-III, a na korytarzach w czasie przerw częstował cukierkami uczniów, nauczycieli i pracowników szkoły. Trudno było dostrzec św. Mikołaja wśród innych dzieci, ponieważ w tym dniu dominowały czapki i stroje mikołajowe oraz kolor czerwony. Wśród tej biało-czerwonej grupy byli też nauczyciele. Tego dnia odbyły się mikołajkowe konkursy piosenki i tańca. Radości było co niemiara, wszystkim dopisywał uśmiech i humor.
2015-12-08 08:00:32