Jak w środku jesieni zafundować sobie powiew wiosny? Wystarczy w dniach 30 października - 13 listopada odwiedzić radzyńską Galerię "Oranżeria". To właśnie tam, w ubiegły piątek, miało miejsce uroczyste otwarcie wystawy malarstwa Zofii Leszczyńskiej.
2015-11-02 09:02:49