W poniedziałek o godzinie 17.00, w sali kina radzyńskiej Oranżerii, muzycznie rozpoczęto obchody Święta Niepodległości. Uczniowie i absolwenci Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia im. Karola Lipińskiego zaprezentowali utwory utrzymane w duchu patriotyzmu i pamięci o wydarzeniach, które miały miejsce w 1918 roku.
2015-11-11 08:30:28