Dyrektor szkoły Grażyna Dzida przekazała informację o sukcesie Pawła Jabłońskiego ucznia czwartej klasy Technikum żywienia i usług gastronomicznych. W eliminacjach I Ogólnopolskiej ,,OLIMPIADY KAWY" dla szkół gastronomicznych, w których rywalizowało 13 uczestników z całej Polski, reprezentant Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Pawła II w Radzyniu Podlaskim został zwycięzcą półfinału.
2015-12-11 07:00:41