Mundial, dzień 18. Koniec turnieju dla gospodarzy?

Ostatnia, grupowa porażka Rosjan lekko nadwyrężyła zaufanie fanów Sbornej. Z kolei ich rywal – oprócz niezłego remisu z Portugalią bardziej rozczarowuje niż zachwyca. Pierwsza dogrywka i karne? W drugim meczu to Hrvatska jest zdecydowanym faworytem.

16.00 

Hiszpania- Rosja

Jakub Hapka: Koniec marzeń Sbornej, choć niepokojąco długo trwa proces wchodzenia na normalne, ultraszybkie obroty Hiszpanii. Wygrają 2-0 z Rosją.

Przemysław Kośmider: 2:1
Myślę, że po gładkiej porażce z Urugwajem (chociaż pewnie wkalkulowanej) balonik trochę pękł u Rosjan, i tego powietrza zabraknie właśnie w meczu z doświadczonymi Hiszpanami, tutaj podkreślę, że nigdy nie byłem i nie będę zwolennikiem jakiegokolwiek odpuszczania meczów nawet w przypadku gdy gramy o nic, potem wszystko się odbija w kolejnych spotkaniach, energia i entuzjazm gdzieś ucieka przez takie niby kontrolowane porażki…

20.00

Chorwacja – Dania

Piotr Skowron: 3-1. Osobiście trzymam kciuki za Chorwatów i wróżę im minimum półfinał, po tym co pokazali w grupie Są z meczu na mecz coraz lepsi, rozkręceni i zgrani.

Bartek Janowski:  3-0. Wiele wyników tegorocznego Mundialu obstawiłem (wewnętrzny totalizator, żeby nie było 😉 ) w ten sposób, że powielałem rezultat, który padł między ekipami na turniejach w latach minionych. I to jest przykład właśnie. Chorwacja to najlepszy jak dotąd zespół turnieju. I nie sądzę, żeby się już teraz zatrzymała.

Randka bez amantka

NASTĘPNY ARTYKUŁ »

Sobota dla lekarzy w radzyńskim ZUS

Skomentuj