Mundial, dzień 25. Mecz pocieszenia

Ich niedawny mecz, kończący fazę grupową był rozegrany na „ćwierć gwizdka”. Anglikom „opłacało się” przegrać. Jak będzie dziś? Czy zwieńczeniem całkiem udanego turnieju dla Belgów będzie trzecie miejsce na świecie?

16.00

Belgia – Anglia

Agnieszka Włoszek: Belgia wygra 2:0. Anglikom brakuje doświadczonych zawodników

Adam Świć: 3-1

Jakub Hapka: 1-0. Jeśli pokonujesz w świetnym stylu Brazylię, toczysz zacięty bój z finalistą turnieju, zasłużyłeś co najmniej na „brąz”. Anglicy mimo wszystko nie przekonali. Wiem, że młodzi i zdolni (oglądam ich co weekend), ale ten minimalizm (a może wciąż brak ogrania i wahania formy przynależne młodości) został ukarany.

Michał Musiatowicz: Anglia 1:2 Belgia. Nie podoba mi się ta Anglia. Z drugiej strony podoba mi się Belgia i ich najlepsza chyba drużyna w historii. Niech mają brąz. Zrobili ogromny progres odkąd ich biliśmy w eliminacjach do Euro 2008. Brawa dla nich. Brawo dla ich pokolenia piłkarzy. A Anglia? Cóż,  ma najlepszą ligę na świecie – stać ich na lepszą drużynę, lepsze wyniki i wszystko lepsze, ale nigdy nie wybili się ponad wszystkich. Wolałem Kolumbię.

Zbigniew Smółko: Anglia – Belgia 2;2. A może i z 4:4. Jedni i drudzy dadzą szansę zapleczu, będzie się działo.Belgowie z niedosytem, Angole zdaje się też, chociaż zrobili wynik lekko ponad stan. W ogóle to z ich punktu widzenia zdobywanie medali jest raczej nieskomplikowane: ograć Panamę, wymęczyć z Tunezją, w łeb od Belgii, wygrać z Kolumbią (jedyny serio mecz!), wygrać ze Szwecją i gotowe…

Bartek Janowski: Belgia – Anglia 2-1. Belgia ma lepszy zespół, bez wątpienia. Cieszy mnie powrót Anglii do czołówki, oby potwierdziła to na kolejnych imprezach!

Piotr Skowron: Anglia – Belgia 1-1. Zacięty mecz dużo walki zakończony dogrywką. Rzuty karne, w których swój świetny występ na mundialu przypieczętuje Belgia. „Czerwone diabły” zdobędą 3 miejsce.

Czytelnik prosi o monitoring na Grobli Paradnej

NASTĘPNY ARTYKUŁ »

Dary

Skomentuj