Mundial, dzień 22. Gospodarze przejdą Chorwatów?

Po sensacyjnym wyeliminowaniu faworyzowanych  Hiszpanów, ekipa Czerczesowa (BBC przymierza go na stanowisko trenera…”biało-czerwonych” staje dziś przed o wiele trudniejszym zadaniem – wzmocnioną(a może zmęczoną) serią jedenastek, Chorwacją.

16.00

Szwecja – Anglia

Zbyszek Smółko: 0:0. Grać hymny, rubla w górę i walić karne, co tu dwie godziny marnować na męczenie kota. Tyle rzeczy można pożytecznie w tym czasie zrobić, tyle pięknych planów obmyślić… Karnymi Anglia, Zlatan tym razem nie strzeli, wspomnicie moje słowa.

20.00

Rosja – Chorwacja

Jakub Hapka: 1-2. Chwatit, molodcy. Czas, by Hrvatska pokazała swoją wyższość piłkarską, także taktyczną. Mecz z Duńczykami wlał trochę niepewności w serca kibicującym graczom w „szachownicę”, ale Modricia i spółkę stać na półfinał.

Piotr Skowron: Oczywiście Chorwacja wygra jakieś 2-1, za którą jestem całym sercem od samego początku. Jeśli chodzi o Rosję to już wystarczająco daleko zaszli. Jakoś dziwnie przypomina mi się droga Korei Płd. z 2002 roku. Tyle że Rosjanom nie pomagają sędziowie jak to było 16 lat temu.

Ćwiczenia taktyczne żołnierzy OT

NASTĘPNY ARTYKUŁ »

Dar

Skomentuj