Prośba o pomoc dla chorego dziecka

Mieszkaniec Łosic potrzebuje pomocy. Jego niespełna roczny synek – Oluś jest już po czwartym cyklu wyniszczającej chemioterapii.

Aleksander wraz ze swoim bratem bliźniakiem przyszedł na świat w sierpniu 2019 r. Był zdrowy i nic nie wskazywało , że zaledwie kilka miesięcy później jego rodzice usłyszą tak trudną do zaakceptowania diagnozę. Okazało się, że chłopczyk w prawej komorze mózgu ma ogromnego, sześciocentymetrowego guza, wymagającego natychmiastowego usunięcia operacyjnego, aby Oluś mógł żyć. Cała rodzina przeżyła wiele trudnych chwil, nie mogąc nawet być przy Olku w dobie koronawirusa.

Chłopczyk był już dwukrotnie operowany, jest już po czwartym cyklu wyniszczającej chemioterapii. Kolejne zabiegi spowodowały, że wszystkiego musi się uczyć od początku, co wymaga żmudnej, długotrwałej i kosztownej rehabilitacji.

Rodzina zwraca się z prośbą do wszystkich ludzi dobrego serca, wrażliwych na cierpienie dziecka o wsparcie w walce o zdrowie i życie Olka.

Można pomóc, przekazując 1% swojego podatku. Należy w formularzu PIT wpisać KRS 0000382243 oraz w rubryce ’Informacje uzupełniające – cel szczegółowy 1%’ wpisać “2708 pomoc dla Olusia Jasińskiego” lub dokonując wpłaty bezpośrednio na konto Fundacji Santander Bank

31 1090 2835 0000 0001 2173 1374

Tytułem: “2708 pomoc dla Olusia Jasińskiego”

Więcej szczegółów znaleźć można pod linkiem:

https://www.kawalek-nieba.pl/olus-jasinski/

Radzynianka gościem internetowego radia

NASTĘPNY ARTYKUŁ »

Fotowoltaika: złe warunki – brak chętnych

Skomentuj