banner

Jakie okulary wybrać? Sprawdź przegląd trendów 2019 roku

Wybierając okulary korekcyjne warto udać się do dobrego salonu optycznego,w którym specjaliści zbadają Twoją ostrość widzenia i dobiorą odpowiednie moce oraz dopasują szkła do Twoich indywidualnych potrzeb.Obsługa salonu na pewno doradzi Ci oprawę, ale warto zrobić rekonesans przed wizytą u optyka, by wiedzieć co jest modne.

Zobacz przegląd trendów na bazie kolekcji popularnych marek RayBan i Vogue przygotowany przez specjalistów z salonu optycznego Okularium.

OKRĄGŁE

http://okularium.pl/promocja_rayban_vogue

Okulary o kształcie okrągłym tzw. lenonki inspirowane modą lat 60,to zdecydowany hit. Idealne dla kobiet, które lubią się wyróżniać i chętnie tworzą nowoczesne, zapadające w pamięć stylizacje. Oprawki tego typu są bardzo delikatne, dzięki czemu stanowią atrakcyjny dodatek i nie przytłaczają urody.

CZARNO-ZŁOTE KOTY

http://okularium.pl/promocja_rayban_vogue

Okulary o „kocim” kształcie w bardzo modnym zestawieniu kolorystycznym czerni i złota, to idealne uzupełnienie stylu klasycznego i eleganckiego.

ŁĄCZENIA MATERIAŁÓW

http://okularium.pl/promocja_rayban_vogue

Ciekawą tendencją jest łączenie w oprawie różnych materiałów np. metalu z tworzywem. Okulary dzięki takiemu połączeniu zyskują unikalny charakter i styl.

PRZEZROCZYSTOŚCI

http://okularium.pl/promocja_rayban_vogue

Modnym akcentem w oprawkach jest połączenie koloru z przezroczystymi elementami.

Tylko teraz w salonie optycznych Okularium w Radzyniu otrzymasz 100zł rabatu na oprawy marki RayBani 50zł na oprawy Vogue.

Sprawdź szczegóły promocji na http://okularium.pl/promocja_rayban_vogue

http://okularium.pl/promocja_rayban_vogue

Do zobaczenia w Okularium w Radzyniu.

Salon optyczny Okularium

Radzyń Podlaski ul. Ostrowiecka 3

Tel. 83 352 02 81

Profilaktyczne badanie wzroku

NASTĘPNY ARTYKUŁ »

Darmowa chwilówka – na czym polega, dla kogo oraz na jakich zasadach?

Skomentuj