Zamknij

Statystyk medyczny

Nr oferty: StPr/24/0157Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Radzyniu Podlaskim

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Radzyń Podlaski, powiat: radzyński, woj: lubelskie
Zakres obowiązków: - tworzenie narzędzi i wzorców sprawozdawczych dot. rozliczeń, wystawianie faktur, udział w przygotowaniu cenników świadzceń medycznych, przygotowywanie ofert dla zakładów pracy w zakresie sprzedaży usług zdrowotnych, generowanie sprawozdań elektronicznych, bieżąca aktualizacja danych w serwisach internetowych, bieżące monitorowanie realizacji kontraktów z NFZ oraz innych zawartch umów, opracowywanie raportów, prognoz, propozycji przesunięć.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 13.05.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 950 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: kontakt przez PUP
    Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
    Adres: Chomiczewskiego 10, 21-300 Radzyń Podlaski, powiat: radzyński, woj: lubelskie
    Osoba do kontaktu: Barbara Cybula
    Numer telefonu: 833529380
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: brak
    Sposób kontaktu
    przekazania dokumentów:
    - Ewidencja dokumentów księgowych w systemach finansowo-księgowych JDG (KPiR oraz ryczałt); - Kontrola zapisów księgowych pod względem poprawnbości; - Znajomość przepisów podatkowych i ustawy o rachunkowości oraz ich praktycznego zastosowania; - Sporządzanie deklaracji ZUS; - Sporządzanie formularzy / deklaracji podatkowych oraz zestawień na podstawie zapisów księgowych VAT/PIT/GUS; - Sporządzanie rocznych zeznań podatkowych.
    StPr/24/0181
    data rozpoczęcia pracy od 07.06.2024
    wynagrodzenie od od 5 000 do 6 000 PLN

    Wykonywanie prac remontowych, budowlanych, wykończeniowych. Układanie kostki brukowej, wykonywanie szalowań, rusztowań, czytanie rysunku technicznego, mieszanie, rozpościeranie materiałów, kopanie, wypełnianie dołów, wykonywanie prac rozbiórkowych, dbanie o jakość pracy i przestrzeganie przepisów bhp, p.poż. i innych wymaganych na stanowisku pracy.
    StPr/24/0179
    data rozpoczęcia pracy od 20.05.2024
    wynagrodzenie od od 4 242 PLN

    Organizowanie zaopatrzenia i przyjmowania dostaw towarów, zawieranie transakcji sprzedaży, sporządzanie faktur za towary, pomoc nabywcy przy wyborze produktu, obsługa programu Subiekt GT
    StPr/24/0170
    data rozpoczęcia pracy od 01.07.2024
    wynagrodzenie od od 4 300 PLN

    Pomoc w wykonywaniu prac stolarskich, pomoc w obsłudze maszyn stolarskich.
    StPr/24/0169
    data rozpoczęcia pracy od 01.06.2024

    Praca przy linii produkcyjnej. Zbieranie wyprodukowanego produktu z taśmy. Pakowanie oraz etykietowanie gotowych wyrobów. Dbałość o ciągłość procesu produkcyjnego i standardy jakościowe wyrobów. Język angielski w stopniu średnio zaawansowanym.
    StPr/24/0167
    data rozpoczęcia pracy od 23.05.2024
    wynagrodzenie od od 27,7 PLN

    opieka nad uczestnikami w czasie pobytu w Domu Samopomocy, opieka nad uczestnikami w czasie imprez zewnętrznych, pomoc uczestnikom w czynnościach samoobsługowych i w przemieszczaniu się, prowadzenie dokumentacji indywidualnej uczestnika, uczestnictwo w zespole wspierająco aktywizującym, realizacji planów postępowania
    StPr/24/0164
    wynagrodzenie od 1 790,3 PLN

    obróbka wstępna warzyw i owoców, pomoc w przygotowywaniu posiłków, pomoc w porcjowaniu i wydawaniu posiłków, prowadzenie dokumentacji, dbanie o ład i porządek na stanowisku pracy
    StPr/24/0165

    organizacja stanowiska i miejsca pracy, strzyżenie golenie
    StPr/24/0160
    data rozpoczęcia pracy od 07.05.2024
    wynagrodzenie od od 2 121 PLN

    - tworzenie narzędzi i wzorców sprawozdawczych dot. rozliczeń, wystawianie faktur, udział w przygotowaniu cenników świadzceń medycznych, przygotowywanie ofert dla zakładów pracy w zakresie sprzedaży usług zdrowotnych, generowanie sprawozdań elektronicznych, bieżąca aktualizacja danych w serwisach internetowych, bieżące monitorowanie realizacji kontraktów z NFZ oraz innych zawartch umów, opracowywanie raportów, prognoz, propozycji przesunięć.
    StPr/24/0157
    data rozpoczęcia pracy od 13.05.2024
    wynagrodzenie od od 4 950 PLN

    zamiatanie, mycie i dezynfekcja podłóg, wycieranie kurzu, mycie, czyszczenie i odkażanie urządzeń sanitarnych w toaletach i łazienkach, dozowników do mydła i ręczników oraz luster, mycie balustrady schodów
    StPr/24/0158
    data rozpoczęcia pracy od 06.05.2024