Wiadomości

Zamknij

Beauty Days 2017

RadzynInfo 09:30, 31.05.2017
Skomentuj Beauty Days 2017

W piątek, 19 maja uczennice technikum fryzjerskiego i liceum ogólnokształcącego wraz z nauczycielkami Magdaleną Iwańczuk i Anetą Kondraciuk uczestniczyły w Międzynarodowych Targach Fryzjerskich i kosmetycznych  Beauty Days 2017.

Wydarzenie to odbywało się w Ptak Warsaw Expo International Exhibition & Congress Centre w Nadarzynie i skupiło producentów, dystrybutorów oraz profesjonalistów w branży fryzjerskiej i kosmetycznej. Targi Beauty Days były doskonałą okazją do szczegółowego zapoznania się z trendami na nadchodzące sezony, najnowszymi produktami oraz technologiami wykorzystywanymi w przemyśle fryzjerskim i kosmetycznym. Swoją ofertę zaprezentowali wystawcy wielu gałęzi branży fryzjersko-kosmetycznej.

Uczennice miały okazję uczestniczyć w wykładach, prezentacjach autorskich stylizacji fryzur, manicure i makijażu wykonywanych przez uczniów, pokazach najmodniejszych stylizacji fryzjerskich i zabiegów pielęgnacyjnych, pokazach makijażu i manicure wiodących firm kosmetycznych.

Nietypowe zajęcia, mnogość atrakcji przygotowanych przez organizatorów wywarły na uczennicach ogromne wrażenie i stanowiły atrakcyjne uzupełnienie zajęć dydaktycznych prowadzonych w szkole. Wiedzę zdobytą podczas Beauty Days z pewnością wykorzystają podczas dalszego kształcenia.

zdj.: ZSP

(RadzynInfo)
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu radzyninfo.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%