Zamknij
06:00, 01.12.2022
Przedstawicielki radzyńskiej Szkoły Tańca i Gimnastyki "Diament" zostały reprezentantkami Polski na Mistrzostawach Europy Fit-Kid w Nagykanizszy na Węgrzech.
06:01, 22.11.2022
Uczennica I LO została szachową mistrzynią województwa!
19:15, 17.11.2022
III Mistrzostwa I Liceum Ogólnokształcącego w Radzyniu Podlaskim w Szachach
12:38, 13.11.2022
Jakub Szczerba, kulturysta z Radzynia, zdobył trzecie miejsce na mistrzostwach świata!
18:40, 29.10.2022
29 października MOSiR w Radzyniu zorganizował turniej koszykarski.
06:00, 20.10.2022
W Ulanie-Majoracie odbyły się Gminne Biegi Przełajowe.
06:00, 04.10.2022
25 IX tancerze z radzyńskiej szkoły "Diament" uczestniczyli w zawodach w Krasnymstawie, gdzie zdobyli
1
06:00, 24.09.2022
23 września odbył się Nocny Turniej Piłki Nożnej zorganizowany w ramach Europejskiego Tygodnia Sportu 2022.
06:05, 10.07.2022
2 lipca w Komarówce Podlaskiej odbyła się XI Bialskopodlaska Gala Piłkarska w ramach obchodów 100-lecia Lubelskiego Związku Piłki Nożnej.
12:39, 06.07.2022
Sukces na turnieju w Bydgoszczy odniósł młody szachista z Radzyńskiego Towarzystwa Szachowego.
06:00, 27.06.2022
W niedzielę 26 w samo południe na Placu Wolności rozpoczęły się X Mistrzostwa Polski w podciąganiu na drążku.
06:05, 16.06.2022
13 VI odbyły się Gminne Biegi Przełajowe w Ulanie-Majoracie.
06:00, 12.06.2022
30 maja mecz szachowy został rozegrany pomiędzy przedszkolakami z Zespołu Oświatowego w Kąkolewnicy.
06:00, 07.06.2022
1 VI w szkole podstawowej w Komarówce Podlaskiej zorganizowano dzień dziecka oraz I Mieszane Sztafety imienia Dariusza Kowaluka.
17:34, 06.06.2022
Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2 w Radzyniu Podlaskim zostali wicemistrzami województwa lubelskiego w kategorii klas pierwszych (U-8) w Pucharze Tymbarku.