Wiadomości

Zamknij

Trudna górzysta droga, dzień 7

RadzynInfo 06:42, 10.08.2017
Skomentuj Trudna górzysta droga, dzień 7

Wczorajszy dzień rozpoczęła Eucharystia pod przewodnictwem ks Kazimierza Gurdy, w której uczestniczyli wszyscy z kolumny podlaskiej.

Przeszliśmy 29 km po trudnej górzystej drodze. Trasa nie była łatwa, mimo że krótka. Podczas dzisiejszej konferencji w grupie, którą poprowadził ksiądz z grupy 13, dowiedzieliśmy się o życiu osób konsekrowanych oraz poznaliśmy postać błogosławionego Honorata Koźmińskiego, założyciela wielu zgromadzeń zakonnych. Nocowaliśmy w Tumlinie, by dziś wyruszyć na dalszy szlak.

zdj/tekst: Kinga Marzęda, Mateusz Jurkowski

(RadzynInfo)
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu radzyninfo.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%