Zamknij

Wystawa fotograficzno-malarska "Sacrum w pejzażu - kapliczki i krzyże przydrożne"

Aleksandra Smolek 07:00, 28.02.2019
Skomentuj

Dnia 27 lutego 2019 r. o godzinie 17:00 w Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Zenona Przesmyckiego w Radzyniu Podlaskim, odbyła się wystawa "Sacrum w pejzażu - kapliczki i krzyże przydrożne".

Tego dnia w bibliotece można było podziwiać zdjęcia pani Ewy Grodzkiej oraz malarstwo pastelowe pani Urszuli Pietras. Pomysł przyszedł podczas wycieczek rowerowych pań. Podróżując rowerem i mijając kapliczki, zaczęły się im przyglądać bliżej i to przyniosło inspirację. W ten sposób powstały te niesamowite prace. Podczas spotkanie twórczynie przeczytały kilka wybranych przez siebie wierszy.

 
(Aleksandra Smolek)
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu radzyninfo.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%