Zamknij
REKLAMA

Parafia Trójcy Św. - ogłoszenia parafialne

07:05, 06.06.2021 | J.K
Skomentuj
REKLAMA

1. Eucharystia niedzielna jest dla każdego z nas źródłem i centrum życia duchowego. Bóg powierza nam siebie w drodze do nieba, jest pokarmem, który daje życie. Bądźmy wdzięczni, że Bóg jest na wyciągnięcie ręki, że nigdy o nas nie zapomina i stale czuwa nad nami.

2. Trwamy w oktawie Bożego Ciała. Codziennie, do czwartku, o godz. 17.30 nabożeństwo czerwcowe,  procesja eucharystyczna i Msza Święta. W czwartek, na zakończenie oktawy błogosławieństwo dzieci. Serdecznie zapraszamy. Po Mszy św. będzie spotkanie ze wszystkimi, którzy są odpowiedzialni za obrazy i chorągwie oraz mają wiedzę na ten temat.

3. Dziś o godz. 9.45 Msza św. w intencji mieszkańców Brzostówca a o godz. 15.00 w Brzostówcu procesja poświęcenia pól. Również dzisiaj o godz. 17.00 Msza Św. w intencji mieszkańców Radowca oraz Radzynia Podlaskiego z ulic: Gwardii, Witosa, Traugutta, Kościuszki, Bohaterów, Brzostówiecka, Ostrowiecka, Lendzinek I i II. W mieście nie będzie procesji.

4. Dziś na Mszę Św. o godz. 15.00 zapraszamy młodzież klas ósmych i rodziców. Po Mszy Św. w sali na wikariacie spotkanie z rodzicami. Natomiast od wtorku, 8 czerwca, młodzież zaczyna Nowennę przed przyjęciem Sakramentu Bierzmowania.

5. W piątek 11 czerwca uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Msze święte o godz. 6.30; 12.00 i 18.00. Jest to także Światowy Dzień Modlitw o Uświęcenie Kapłanów. Nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. W piątek i w sobotę w naszej parafii przeżywać będziemy Czterdziestogodzinne Nabożeństwo. Między Mszami będzie wystawiony Najświętszy Sakrament. Zapraszamy na indywidualną adorację.

6. W sobotę wspomnimy Niepokalane Serce Najświętszej Maryi Panny. Msze św. o godz. 6.30; 12.00 i 18. Między Mszami będzie wystawiony Najświętszy Sakrament.

7. W przyszłą niedzielę w naszej parafii doroczny odpust św. Antoniego. Suma odpustowa o godz. 12.15. Po Mszy Św. procesja eucharystyczna wokół kościoła. W tym dniu nie ma Mszy św. o godz. 15.00.

8. Za tydzień, w Siedlanowie, po Mszy Św. o godz. 9.00 procesja poświęcenia pól.

9. Nabożeństwo fatimskie w niedzielę po Mszy św. o godz. 17.00. O poprowadzenie różańca prosimy Apostolat Złota Róża.

10. W przyszłą niedzielę w naszej parafii gościć będziemy przedstawicieli Katolickiego Radia Podlasie. Ofiary składane na tace są przeznaczone na nasze Radio.

11. Komitet Inicjatywy Ustawodawczej „Stop Aborcji” zbiera podpisy na rzecz obrony życia dzieci nienarodzonych przez pełną ochronę prawną. Można włączyć się w tę inicjatywę przez złożenie własnego podpisu. Można to uczynić przy kościele w tę i przyszłą niedzielę. Dziękujemy osobom świeckim za zaangażowanie się w tę kampanię.

12. Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy zatroszczyli się o oprawę uroczystości Bożego Ciała.

13. Bóg zapłać za ofiary:- z racji poświęcenia pól: Radowiec – 660 zł.,z ul. Traugutta – 120 zł., ul. Gwardii – 370 zł., ul. Brzotówiecka – 300 zł. , ul. Witosa – 400 zł.

14. Za zmarłych polecanych w wypominkach. Wieczny odpoczynek…

15. W tym tygodniu patronuje nam we wtorek 8 czerwca – św. Jadwiga Królowa (1374-1399), oddana narodowi polskiemu i litewskiemu.

(J.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%