Zamknij

Nabór do nowej edycji programu "Działaj lokalnie"

07:00, 08.06.2021 | J.K
Skomentuj
REKLAMA

Trwa właśnie nabór wniosków w kolejnej edycji programu „Działaj Lokalnie”? Jakie działania będą wspierane?

Można zdobyć 6000 złotych na realizację swoich pomysłów w lokalnych społecznościach. W wakacje, po wygaszonej pandemii może to być szansa na działania odbudowujące międzyludzkie więzi. Może to być n. p. cykl spotkań integracyjnych przy muzyce – lokalnych artystów i zaproszonych gości, warsztaty dla dzieci, dorosłych i seniorów, remont jakiegoś wspólnego miejsca lub obiektu itp. Może to być kontynuacja wcześniej podjętych działań. Projekty trwające od 3 do 6 miesięcy, które inicjują współpracę mieszkańców na rzecz dobra wspólnego i które służą poprawie jakości życia. W konkursie nie będą finansowane działania akcyjne i jednorazowe wydarzenia (trwające krócej niż 3 miesiące). Wyjątkiem od tego będzie finansowanie działań akcyjnych i jednorazowych wyłącznie zmniejszających negatywne skutki pandemii.

Kto może składać wniosek?

Program jest prowadzony z myślą o organizacjach pozarządowych oraz grupach nieformalnych z terenu powiatu radzyńskiego, które podejmują wspólny wysiłek, aby w ich społecznościach żyło się lepiej. W 2021 roku na wnioskodawców czeka 41 tys. 800 złotych. Decyzje podejmuje Lokalna Komisja Grantowa, powołana z przedstawicieli samorządów, lokalnych mediów, przedsiębiorców i przedstawicieli organizacji pozarządowych. Pełne informacje na temat możliwości pozyskania dofinansowania lub wspierania programu można uzyskać po przeczytaniu regulaminu 

https://cutt.ly/CbBRVEb 

wizytę na stronie facebookowej konkursu

https://fb.com/dzialajlokalnieradzyn

lub poprzez kontakt z koordynatorami "Działaj Lokalnie" w powiecie radzyńskim. Dzwonić należy pod numer 606618341 lub pod numer 790839809.

Do kiedy należy złożyć wniosek?

Nabór wniosków trwa 27 czerwca 2021 roku. Generator wniosków on-line można znaleźć tu:

http://system.dzialajlokalnie.pl

 

 

(J.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%