Zamknij
REKLAMA

Parafia MBNP - ogłoszenia parafialne

18:13, 13.09.2021 | J.K
Skomentuj
REKLAMA

1. Zwracamy się z apelem, by swój dom udekorować flagą narodową lub oznaczyć obrazem religijnym. Będzie to zewnętrzny znak, że moja rodzina włączyła się w ten czas łaski. Od dzisiaj każdego dnia będzie prowadzony sklepik misyjny z pamiątkami oraz z możliwością nabycia tego, co potrzebne do uczestniczenia w liturgii.

2. Apelujemy o przygotowanie w naszych domach ołtarzyka misyjnego. Przy nim niech rodzina wspólnie się modli i na nim składa pamiątki udziału w liturgii.

3. W czasie tygodnia misyjnego kancelaria będzie nieczynna.

4. Program misji jest wyłożony obok gazet.

5. Na zakończenie Misji Świętych, w przyszłą niedzielę, podczas każdej mszy św., małżonkowie odnowią śluby małżeńskie. W ich też intencji będą celebrowane Mmze św. Prosimy by wszyscy małżonkowie, którzy ponowią przysięgę małżeńską zgłosili się do zakrystii w celu podania imion i nazwiska. Chcemy także przy tej okazji przygotować dla nich okoliczne pamiątki misyjne.

6. Katolickie Stowarzyszenie Wychowawców oddział w Siedlcach zaprasza na XXX Siedleckie Forum Nauczycieli, Rodziców i Wychowawców, które odbędzie się 18 września (sobota) w Katolickiej Szkole Podstawowej im. bł. ks. J. Popiełuszki w Siedlcach przy ul. Sokołowska 172.

(J.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%