Zamknij

Radzyńscy strażacy pomagają Ukraińcom

06:00, 08.03.2022
Skomentuj

W pomocy Ukraińcom uczestniczą także strażacy z Radzynia.

Już od 25 lutego brali udział w przewożeniu uchodźców. Tego dnia strażak z Radzynia, Kamil Bobruk, skierowany został na przejście graniczne w Dorohusku. Mikrobusem tamtejszej komendy przewoził uchodźców z przejścia granicznego do miejsc zakwaterowania.

W następnych dniach strażacy z Komendy Powiatowej w Radzyniu uczestniczyli w przewożeniu uchodźców do punktów recepcyjnych już nie tylko z przejścia z Dorohusku, ale także z innych przejść granicznych.

Strażacy z Radzynia, a także z innych miejscowości powiatu radzyńskiego, pomagali Ukraińcom nie tylko przez przewożenie uchodźców. Jednostki z terenu naszego powiatu włączyły się w akcję przekazania sprzętu gaśniczego oraz środków ochrony indywidualnej dla strażaków z Ukrainy. W warunkach wojennych jest to bardzo przydatne, gdyż na pewno nie brakuje pożarów.

 

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%