Zamknij
REKLAMA

Dzień otwarty i Gala Talentów w SOSW

19:02, 12.05.2022 | .
Skomentuj
REKLAMA

12 maja 2022 r. w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym im. Zofii Sękowskiej odbył się Dzień Otwarty, w ramach którego odbyła się Gala Talentów.

W tym dniu w SOSW obchodzono również Dzień Godności Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną, który wypada w dniu 5 maja. Na wstępie dyrektor Jolanta Purgał przywitała przybyłych gości i skierowała do wszystkich obecnych następujące słowa: "Cieszymy się, że po dwuletniej przerwie możemy kontynuować naszą Galę Talentów. Jak już państwo wiecie nasz ośrodek przez kilka lat brał udział w programie "Szkoła Odkrywców Talentów" i  "Miejsce Odkrywania Talentów". Posiadamy tytuł "Szkoły Odkrywania Talentów". Program ten zakończył się 31 sierpnia 2020 r. Mimo to dalej będziemy odkrywali talenty naszych uczniów i reprezentowali je podczas naszej gali każdego roku. W tym miejscu chciałabym bardzo podziękować pani Agnieszce Jaszcz za koordynowanie programem przez okres jego trwania. Pani Agnieszka włożyła wiele pracy i zaangażowania w realizację przedsięwzięcia. Dziękuję bardzo uczniom, nauczycielom i rodzicom za aktywny udział. Mam nadzieję, że jeszcze wiele przed nami odkrytych talentów. W dzisiejszym dniu obchodzimy również Dzień Godności Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną. (...) Osobom niepełnosprawnym, naszym wychowankom i ich rodzinom życzę siły do przezwyciężania ograniczeń oraz wielu dowodów wsparcia i empatii ze strony otoczenia.".

Po zakończonych występach dyrektor podziękowała wszystkim uczestnikom, po czym wręczyła dyplomy i podziękowania. Na zakończenie głos zabrał obecny na uroczystości ks. kanonik Henryk Och. Po wystąpieniu księdza dyrektor Jolanta Purgał podziękowała jeszcze raz wszystkim za obecność i zaprosiła na następną Galę Talentów za rok.

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%