Zamknij
REKLAMA

Parafia św. Anny - ogłoszenia parafialne

11:00, 19.06.2022 | .
Skomentuj
REKLAMA

1. Trwa Oktawa Bożego Ciała. Zapraszamy na nabożeństwo czerwcowe i procesję eucharystyczną dzieci komunijne i wszystkie inne pragnące wziąć udział w procesji

2. W ciągu tygodnia:

* w środę Nowenna do M.B. Nieustającej Pomocy o godzinie 18.00.

* w czwartek Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela przeniesiona na 23 czerwca, tego dnia jest poświęcenie wianuszków.

* w piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa - msze św. o godz. 7.00, 9.00 i 18.00. Po Mszy Św. o 18.00 błogosławieństwo dzieci.

* w piątek na godz. 8.00 zapraszamy na Mszę Św. z racji zakończenia roku szkolnego i katechetycznego 2021/2022.

* w sobotę Święto Niepokalanego Serca N.M.P. - msze św. o godz. 7.00, 9.00 i 18.00.

3. W najbliższą niedzielę chrzty o godz. 11.00. Spisywanie aktów chrztu i konferencja chrzcielna w piątek po Mszy Św. wieczorowej o godz. 18.00.

4. Wyższe Seminarium Duchowne w Siedlcach Opolu Nowym organizuje rekolekcje powołaniowe w dniach 24 - 26 czerwca. Przyjmujemy i czekamy na zgłoszenia od chłopców z byłych klas VIII, szkół średnich i studentów.

5. Zapowiedzi przedślubne

6. Czytajcie prasę katolicką.

7. W najbliższą niedzielę w Parczewie uroczystości diecezjalne w bazylice pod przewodnictwem J.E. ks. bpa Kazimierza Gurdy o godz. 10.30 na zakończenie Roku Rodziny.

8. Dziękujemy za ofiary.

9. W dniu 8 maja b.r. biskup siedlecki powołał do istnienia Studium Życia Rodzinnego Diecezji Siedleckiej, którego celem jest kształcenie i formacja osób świeckich do duszpasterskiej posługi Kościoła wobec rodzin. Interdyscyplinarne zajęcia pozwolą absolwentom podjąć posługę doradcy życia rodzinnego w poradni rodzinnej, włączyć się w posługę w ruchach i stowarzyszeniach rodzin, bądź wesprzeć duszpasterzy w pracy z rodzinami w parafii. Zajęcia w Studium trwają dwa lata (25 zjazdów) w soboty od września do czerwca przy parafii Podwyższenia Krzyża Św. w Łukowie. Udział jest płatny. Szczegóły na stronie internetowej Duszpasterstwa Rodzin Diecezji Siedleckiej w zakładce Studium Życia Rodzinnego - Rekrutacja http://drsiedlce.pl/rekrutacja/

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%