Zamknij
REKLAMA

Parafia MBNP - ogłoszenia parafialne

07.01, 18.09.2022 .
Skomentuj
REKLAMA

1. Dziś dzień świętego Stanisława Kostki - to czas szczególnej modlitwy w intencji dzieci i młodzieży...

2. W środę Godzinki i Nowenna ku czci MBNP. rozpoczną się o g. 17.30;

3. W piątek (23.09) od godz. 15.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja. Po Mszy Św. o g. 18.00 spotkanie Strażników Kościoła w sali konferencyjnej; Również po Mszy Świętej spotkanie z rodzicami i dziećmi kl. 1 Szkoły Podstawowej przygotowującymi się do I Komunii Świętej.

4. W sobotę o godz.. 10.00 spotkanie ministrantów i lektorów. Zapraszamy!

5. 12. Diecezjalna Pielgrzymka Mężczyzn do Pratulina, pod hasłem: "Ojciec strażnik rodziny", odbędzie się w niedzielę 2 października, zapisy w zakrystii... (szczegóły na plakacie, stronie www. i fb.)

6. W przyszłą niedzielę (ostatnia miesiąca) na zakończenie każdej Eucharystii modlitwa i błogosławieństwo osób, które podjęły się dzieła Duchowej Adopcji;

7. Dzieci należące do scholi parafialnej zapraszamy w sobotę o godz. 9.30 na próbę do kaplicy pod kościołem. Zapraszamy także nowe dzieci, które chcą uwielbiać śpiewem Pana Boga.

8. Trwa rekrutacja na studia podyplomowe teologiczno - katechetyczne i magisterskie niestacjonarne teologiczno - katechetyczne w Instytucie Teologicznym w Siedlcach, zainteresowanych odsyłamy na stronę www.it.siedlce.pl;

9. Zapraszamy do lektury prasy katolickiej - "Echo Katolickie" - czeka! W zakrystii dostępny jest również Kalendarz Rolników na 2023 r. w tradycyjnej książkowej formie – cena 35 zł.

10. W piątek 30 września w naszym sanktuarium będzie miało miejsce rejonowe spotkanie formacyjne osób Zawierzonych Panu Jezusowi w Niewolę Miłości przez Ręce Maryi. W programie spotkanie: konferencja formacyjna, Msza Święta, modlitwa różańcowe i adoracja Najświętszego Sakramentu z Niepokalaną. Serdecznie zapraszamy wszystkie osoby trwające na drodze zawierzenia. Swoją obecność potwierdził ks. Grzegorz Suwała – diecezjalny duszpasterz osób zawierzonych.

11. Z naszej parafialnej wspólnoty pożegnaliśmy w minionym tygodniu śp.+ Krzysztofa Niewęgłowskiego, (lat 60) z Licht. W piątek wypada 8. rocznica śmierci ks. prał. Witolda Kobylińskiego. Wspomnijmy również osobę ks. kan. Henryka Prządki, którego pogrzeb odbył się w minionym tygodniu w parafii Komarówka Podlaska. Prośmy w ich intencji...

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%