Zamknij
REKLAMA

Spotkanie z podróżnikiem Przemysławem Kossakowskim w Radzyniu

06.01, 18.11.2022 .
Skomentuj
REKLAMA

17 listopada Radzyń Podlaski w ramach Radzyńskich Spotkań z Podróżnikami odwiedził Przemysław Kossakowski .

Przed rozpoczęciem spotkania w sali kinowej Przemysław Kossakowski dokonał uroczystego odsłonięcia tabliczki ze swoim imieniem i nazwiskiem na Skwerze Podróżników znajdującym się na Placu Wolności.

Po odsłonięciu tabliczki dziennikarz otrzymał z rąk wiceburmistrza pamiątkowy album o Radzyniu oraz pamiątkowy medal Radzyńskich Spotkań z Podróżnikami z rąk wiceprezesa Stowarzyszenia "Podróżnik".

Podczas spotkania Przemysław Kossakowski opowiedział o swojej przygodzie związanej z powstawaniem i kręceniem programu "Down the road. Zespół w trasie", podczas którego podróżował po świecie z grupą osób z zespołem Downa.

Szczegółowo opowiedział o pomyśle i wątpliwościach związanych z powstaniem programu, procesie castingowym do pierwszego sezonu oraz strachu towarzyszącym mu przy pierwszych spotkaniach z uczestnikami projektu oraz odpowiedzialności, jaka ciążyła na nim przez cały program a zwłaszcza na początku, kiedy to musiał nawiązać relację z uczestnikami projektu.

W dalszej części spotkania szczegółowo zdradził anegdoty z poszczególnych odcinków zarówno pierwszego, drugiego jak i trzeciego sezonu: o pełnym emocji pożegnaniu uczestników z rodzinami, pierwszych wspólnych chwilach w aucie, pierwszych zauroczeniach w programie, noclegach w namiotach i wątpliwościach uczestników związanych z nimi, wreszcie o momentach kryzysowych, jakie spotkały całą drużynę na spływie w Słowenii czy podczas podróży w Stambule.

Zaproszony gość dużą część opowiadania poświęcił uczestnikom programu - emocjom, jakie towarzyszyły im przez całą trasę, marzeniom związanym z usamodzielnieniem się czy tworzeniem relacji i związków z innymi ludźmi.

Na zakończenie spotkania Przemysław Kossakowski zgodnie z tradycją "Radzyńskich Spotkań z Podróżnikami" otrzymał swoją karykaturę a następnie podpisywał książki wszystkim chętnym i pozował do wspólnych zdjęć z uczestnikami spotkania.

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

swujswuj

3 1

Brawo sor dyrektor, sie dzieje 12:06, 18.11.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%