Zamknij
REKLAMA

Parafia MBNP - ogłoszenia parafialne

20.00, 20.11.2022 .
Skomentuj
REKLAMA

1. Dzisiaj Uroczystość Chrystusa Króla. Po sumie wystawienie Najświętszego Sakramentu i ponowienie Aktu Przyjęcia Jezusa Chrystusa za Króla i Pana.

2. Z okazji wspomnienia św. Cecylii (we wtorek - 22.11) - patronki śpiewu i muzyki kościelnej, składam najlepsze życzenia i podziękowania dla naszego parafialnego chóru, scholi dziecięcej i pana Karola - naszego organisty!

- Z przyczyn niezależnych zmuszeni jesteśmy przełożyć planowany na dzisiaj koncert naszego chóru. Odbędzie się on w przyszłą niedzielę (27.11) po Mszy Św. o godz. 18.00. Zapraszamy!

3. W środę o 17.30 Godzinki, Nowenna do MBNP i Msza Święta.

4.W czwartek (24.11) po Mszy Św. wieczorowej kolejne spotkanie przygotowujące do zawierzenia się Panu Jezusowi przez ręce Maryi. Tym razem podsumowany zostanie kolejny etap zatytułowany "Poznaj samego siebie" oraz w konferencji nastąpi wprowadzenie do spowiedzi generalnej. Osoby przystępujące do zawierzenia bądź odnawiające uczynione wcześniej zawierzenie prosimy, aby zgłosiły ten fakt do ks. Michała. Serdecznie zapraszamy.

5. W piątek o godz. 15.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja.

6. Międzyrzecka Drużyna Harcerzy "Bór" im. Witolda Pileckiego Związku Harcerstwa Rzeczypospolitej serdecznie zaprasza chłopców od 4 do 6 klasy na zbiórkę naborową, która odbędzie się w najbliższą sobotę w sali pod kościołem o godz. 10.00.

7. Za tydzień I niedziela Adwentu. O Roratach i przeżywaniu Adwentu powiemy w następną niedzielę.

- Będzie to ostatnia niedziela miesiąca. Po każdej Eucharystii błogosławieństwo tych, którzy podjęli się duchowej adopcji dziecka poczętego.

8. Pan organista kontynuuje odwiedziny rodzin, przynosząc poświęcone opłatki. Przed południem odwiedza rodziny w Niewęgłoszu, Lichtach i Maryninie, a od godz. 16.00 w Radzyniu:

- poniedziałek - ul. Norwida

- wtorek - ul. Zabielska

-środa- ul. Szymanowskiego, Wieniawskiego i Wybickiego

- czwartek - Koszary

- piątek - Nadleśnictwo

- sobota - ul. Chopina i Paderewskiego;

Przypominamy, że tylko nasz organista, p. Karol Miłosz (zob. w naszych parafialnych mediach internetowych!), jest upoważniony do roznoszenia poświęconych opłatków do wszystkich rodzin naszej parafii!

9. Polecamy prasę katolicką.

10. Dziś gościmy s. Danielę. Kwestując przed kościołem, prosi nas o wsparcie dalszej działalności formacyjnej, ewangelizacyjnej i charytatywnej sióstr boromeuszek na Wschodzie!

11. Do zawarcia sakramentu małżeństwa przygotowują się...

12. Z naszej parafialnej wspólnoty w ostatnim tygodniu pożegnaliśmy śp. + Józefa Wiącek (lat 84) i Mariannę Smęt (lat 84) oboje z Radzynia. Prośmy dla nich o łaskę nieba: Wieczny odpoczynek...

13. Ksiądz proboszcz zaprasza na spotkanie w. par. z Licht w niedzielę 27.11 po Mszy o godz. 12.00.

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%