Zamknij

Parafia Trójcy Św. - ogłoszenia parafialne

07.00, 22.01.2023 .
Skomentuj
REKLAMA

1. W dniu wczorajszym zakończyliśmy wizytę duszpasterską czyli kolędę. Dziękujemy wszystkim, którzy nas przyjęli w swoich domach i mieszkaniach. Dziękujemy za wspólną modlitwę, obecność, rozmowę, złożone ofiary i poczęstunek. Cenimy sobie każde spotkanie, każde skierowane do nas słowo i wyrażaną jedność. Dziękujemy sołtysom za organizację kolędy na wioskach, dziękujemy wszystkim, którzy po nas przyjeżdżali lub przychodzili. Jeśli są rodziny, którym nie odpowiadał wyznaczony przez nas termin, to zapraszamy, aby teraz indywidualnie z księdzem uzgodnić wizytę w domu.

2. Jutro liturgiczne wspomnienie Błogosławionych Męczenników z Pratulina. Zapraszamy na msze św. o godz. 6.30; 7.00 i 18.00. Na Mszę Św. o godz. 18.00 zapraszamy Bractwo "Strażnicy Kościoła". Wcześniej o godz. 17.30 różaniec a po Eucharystii spotkanie. Zachęcamy nowe osoby, mężczyzn, do włączenia się do Bractwa "Strażnicy Kościoła".

3. W środę Nowenna do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy o godz. 17.45. Zachęcamy do pisania intencji i składania do koszyczka, który znajduje się na bocznym ołtarzu.

4. W piątek znów zapraszamy dzieci na warsztaty malarskie. Zapisy w zakrystii.

5. Wyższe Seminarium Duchowne Diecezji Siedleckiej zaprasza na rekolekcje powołaniowe dla młodzieży męskiej w dniach 10 – 12 lutego 2023 r. Rekolekcje adresowane są do uczniów ze szkół ponadpodstawowych i studentów. Więcej informacji w zakrystii.

6. Dziękujemy za ofiary na potrzeby kościoła: bezimienne z ul. Kościuszki – 1000 zł, ul. Międzyrzeckiej – 100 zł, na konto z ul. Kardynała Wyszyńskiego – 260 zł oraz za ofiary złożone na konto z racji kolędy.

7. W tym tygodniu odszedł do wieczności śp. Marian Wiśnicki lat 85 z Brzostówca. Wieczny odpoczynek…

(.)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%