Zamknij

Bal karnawałowy w stylu lat 90. w siedzibie "Ósmego Koloru Tęczy"

06.00, 23.01.2023 .
Skomentuj
REKLAMA

W sobotę 21.01.2023 roku w siedzibie Radzyńskiego Stowarzyszenia Na Rzecz Niepełnosprawnych "Ósmy Kolor Tęczy" odbył się bal karnawałowy w stylu lat 90. będący kolejną imprezą zorganizowaną przez osoby uczestniczące w "spotkaniach w stowarzyszeniu".

Pomysł spotkań w stowarzyszeniu pojawił się podczas wakacji. Początkowo miały odbywać się w plenerze, jednak ostatecznie miejscem, w który zaczęto je organizować, stała się siedziba "Ósmego Koloru Tęczy". Zarząd stowarzyszenia z pomocą rodziców osób niepełnosprawnych, którym ono pomaga, organizuje potrzebne do organizacji rzeczy, np. materiały do dekoracji, strój mikołajka, czy zimne ognie.

Na początku spotkania odbywały się w czwartki popołudniami, ale zaczęły cieszyć się dużym zainteresowaniem, przez co zostały przeniesione na soboty. Na jednym ze spotkań padł pomysł zabawy andrzejkowej. Imprezę uznano za bardzo udaną. Kol był sylwester.

Wczoraj zorganizowano bal karnawałowy w stylu lat 90., który miał ona na celu przypomnieć wszystkim uczestnikom, jaka była wtedy muzyka, jedzenie, makijaż i ubiór. Na wydarzenie zgłosiło się, aż 25 osób. Impreza miała rozpocząć się o godzinie 17:00, ale już o 16.30 pierwsi uczestnicy przychodzili do pomocy w rozstawianiu jedzenia, podłączaniu głośników i świateł. Panie w tym samym czasie szykowały się, robiąc makijaż i fryzury. Gdy wybiła godzina 17:00 rozpoczęły się tańce do muzyki z tamtych lat przerywane jedzeniem. Przygotowano gorący barszcz z pasztecikami, sałatki, przekąski na słono i słodko. Nie zabrakło różnych zabaw w tym: pociągu, macareny, kalamburów. Impreza zakończyła się o 22:00.

(.)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%