Zamknij

Parafia św. Anny - ogłoszenia parafialne

. 11:52, 02.11.2025
Skomentuj

1. Dziś 31. niedziela zwykła. Obchodzimy Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych (Dzień Zaduszny). W tym dniu modlimy się za wszystkich cierpiących w czyśćcu, którzy czekają na nasza modlitwę. Msze św. w naszym kościele tylko o godz. 7.00 i 9.00, zaś na Cmentarzu Komunalnym o godz. 10.30 i 16.00.

2. Do 8 listopada możemy uzyskać odpust zupełny za pobożne nawiedzenie cmentarza i odmówienie modlitwy za zmarłych, będąc w stanie łaski uświęcającej. Tradycyjnie w czasie oktawy Wszystkich Świętych po mszy wieczorowej będziemy chodzić na cmentarz odmawiając różaniec za naszych zmarłych do soboty włącznie.

3. Różaniec z czytaniem wypominek od przyszłej niedzieli będzie o godz. 16.30 wg ustalonego porządku. W niedzielę będziemy się modlić za polecanych zmarłych z ul. Sitkowskiego.

4. We wtorek, o godz.17.45 kolejne spotkanie w ramach Seminarium Odnowy Wiary.

5. W środę Nowenna do MBNP o godz. 16.45 a potem Msza Św. o godz. 17.00 w intencji uczestników nowenny i w ich intencjach.

6. W I czwartek od godz. 16.00 zapraszamy na adorację przed Najświętszym Sakramentem. Będziemy modlić się o nowe powołania kapłańskie i zakonne. W czwartek ze względu na różaniec nie będzie adoracji Najświętszego Sakramentu po Mszy Św. wieczornej.

7. W I piątek nabożeństwa do NSPJ o godz. 7.00 i 17.00. Spowiedź od godz. 16.30. Wyjazd do chorych od godz. 9.00. Po Mszy Św. o godz. 17.00 zapraszamy młodzież na spotkanie Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży.

8. W przyszłą niedzielę spotkanie z Kółkami Różańcowymi o godz. 10.00. Na godz. 11.00 szczególnie zapraszamy dzieci z klas III przygotowujące się do przyjęcia I Komunii Świętej. Po Mszy konferencja formacyjna dla rodziców.

9. Za tydzień Dzień Solidarności z Kościołem prześladowanym. Po każdej mszy św. do puszek będą zbierane ofiary na potrzeby prześladowanych chrześcijan.

10. Kartki wypominkowe rozłożone są pod chórem. Prosimy wpisywać adres aby rozpisać porządek modlitwy za zmarłych na każdy dzień listopada. O ich zbawienie będą sprawowane msze św. w pierwsze piątki miesiąca, a w każdy piątek będzie modlitwa Koronką do Miłosierdzia Bożego.

11. Z naszej parafii organizowany jest wyjazd do Siedlec na sztukę przygotowaną przez kleryków WSD o św. Stanisławie Kostce w dniu 15 listopada (sobota) – o godz. 18.00. Wyjazd autokaru o godz. 16.00. Zapisy u ks. Adriana. Koszt 25 zł.

12. Polecamy prasę katolicką: nowy numer "Echa Katolickiego", "Trwajcie w Miłości", "Rycerza Niepokalanej".

13. Myśl pozytywna na najbliższy tydzień: "Pamiętajmy o tych, którzy odeszli, ale tez kochajmy tych, co nam pozostali".

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%