Zostało mało czasu!
0
0
dni
0
0
godzin
0
0
minut
0
0
sekund
Daj bliskim chwilę,
którą zapamiętają
Kup prezent
Zamknij

Parafia św. Anny - ogłoszenia parafialne

. 10:53, 21.12.2025 Aktualizacja: 10:51, 21.12.2025
Skomentuj

1. Dziś IV niedziela Adwentu. Po każdej mszy św. młodzież z KSM-u, ministranci i dzieci ze scholi będą rozprowadzać sianko na stół wigilijny i przygotowane przez nich smaczne pierniki. Ofiary z tej zbiórki przeznaczone będą dla dzieci i młodzieży. Dziś przed mszą św. o godz. 11 harcerze przyniosą Betlejemskie Światło Pokoju. Weźmy świece, by zabrać je do domów.

2. We wtorek po Mszy Św. o godz.17.00 spotkanie formacyjne Bractwa Strażników Kościoła. Przypominamy, że w każdy 23. dzień miesiąca jest sprawowana Msza Św. w intencji Ojczyzny i Kościoła. Zapraszamy do wspólnej modlitwy przez orędownictwo naszych patronów.

3. W środę Nowenna do MBNP o godz. 6.45 a potem ostatnia Msza Św. roratnia o godz. 7.00.

4. W środę Wigilia Bożego Narodzenia. Zasiadając do wieczerzy wigilijnej. rozpocznijmy ją modlitwą i wysłuchaniem fragmentu Ewangelii wg św. Łukasza o narodzeniu Jezusa. W tych szczególnych dniach nie zapominajmy o tych, którzy są samotni, chorzy i potrzebują naszej pomocy i troski. O północy będzie sprawowana Uroczysta Msza św. zwana Pasterką. Poprzedzi ją Jutrznia o godz. 23.30 w wykonaniu chóru parafialnego. Po Pasterce połamiemy się wspólnie opłatkiem jako rodzina parafialna.

5. W Boże Narodzenie msze św. o godz. 9.00, 11.00, 17.00. Na Mszę Św. o godz.11.00 zapraszamy szczególnie dzieci na świętowanie urodzin Pana Jezusa. Będzie słodka niespodzianka!!!! W drugi dzień świąt Bożego Narodzenia – Święto św. Szczepana - męczennika. Msze św. tak jak w niedzielę. Ofiary składane w tym dniu na tacę przeznaczone będą na budujące się kościoły w diecezji.

6. W przyszłą niedzielę Święto Świętej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa. Na mszach św. o godz. 9.00 i 11.00 będzie odnowienie przyrzeczeń małżeńskich. Na Mszy Św. o godz. 11.00 będzie miało miejsce zakończenie Roku Jubileuszowego w parafiach. W tym dniu o godz. 18.00 zapraszamy na koncert kolęd i pastorałek w wykonaniu członków rodziny Obroślaków: Janka oraz Mateusza i Moniki.

7. Dziękujemy radnym parafialnych i osób wspomagających ich za roznoszenie opłatków, a wszystkim za złożone ofiary na potrzeby parafii.

8. Podziękowania także:

- za ofiarowane choinek panu Tadeuszowi Gołębieskiemu z Białki oraz za ich przywiezienie panu Tadeuszowi Gołosiowi  ipanu Januszowi Lewczukowi;

- za przygotowanie dekoracji świątecznej w naszej świątyni: ks. Adrianowi, panu kościelnemu Ryszardowi i paniom katechetkom : Danucie i Anecie i wszystkim, którzy ich wspomagali oraz młodzieży KSM;

- ofiarodawcom i Parafialnej Grupie Caritas: za zebranie, przygotowanie i dostarczenie paczek do osób starszych, samotnych i potrzebujących.

9. W zakrystii można jeszcze nabyć świece Caritas i opłatki na stół wigilijny.

10. Polecamy prasę katolicką: nowy numer "Echa Katolickiego", "Trwajcie w Miłości", "Rycerza Niepokalanej" oraz kalendarze.

11. W tym tygodniu do wieczności odeszł śp. Teodozja Zalech z ul. Sitkowskiego. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie!

12. Myśl pozytywna na najbliższy tydzień: "Dla Jezusa warto wszystko poświęcić, bo w Nim wszystko odzyskamy.".

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu radzyninfo.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%